Wydział
Informatyki i Telekomunikacji

AKTUALNOŚCI


Subskrybuj Kanał RSS

W związku ze statutowym obowiązkiem przeprowadzenia wyborów przedstawicieli wszystkich grup pracowników do Kolegium Wydziału - Dziekan Wydziału Informatyki i Telekomunikacji ogłasza godziny dziekańskie w dniu 9 października 2019 r. (środa) od godz. 11.00 do godz. 16.00.   
Dziekan Wydziału Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki
zaprasza na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2019/2020 w dniu 2 października 2019 r. o godz. 9.00 w „Działowni” przy ul. Warszawskiej 24.
Uwaga studenci I roku
Biblioteka PK zaprasza wszystkich studentów I roku na obowiązkowe szkolenia biblioteczne.
Więcej informacji informacji znaleźć można bezpośrednio w serwisie informacyjnym biblioteki
.
W ramach projektu  POWER (Program Operacyjny Wiedza, Edukacja, Rozwój) planowany jest cały cykl interesujących warsztatów i szkoleń dla studentów Politechnniki Krakowskiej. (pobierz)
Uwaga studenci I roku
Samorząd Studencki PK zaprasza studentów I roku na obowiązkowe szkolenia prowadzone we współpracy z Parlamentem Studentów Rzeczpospolitej Polskiej, mające wprowadzić nowych studentów w zasady funkcjonowanie uczelni.
SNPJO
STUDENTKO/STUDENCIE PIERWSZEGO ROKU!
Opanowałaś/eś już jeden język obcy – pomyśl teraz o kolejnym.
Fulbright Specialist Program
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta rozpocznie nabór wniosków w ramach programu Fulbright Specialist Program na goszczenie amerykańskich specjalistów.
Oferta stypendialna DAAD na rok akademicki 2020/2021  skierowana jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz naukowców z polskich uczelni. Szczegółowa oferta stypendialna, inne pomocne informacje oraz kontakt do DAAD w Warszawie znajduje się na stronie www.daad.pl

Zapraszamy ! W grupie zawsze łatwiej ...
Dzięki uprzejmości Nokia Garage Wrocław udostępnione zostały dla studentów specjalnosci Teleinformatyka opracowania stanowiące nieocenioną pomoc dydaktyczną (materiały uzupełniające np. do przedmiotu Systemy telekomunikacji ruchomej). Zapraszamy do lektury ...
Ważne : studenci studiów niestacjonarnych 
Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Studiów student ma obowiązek terminowego wnoszenia opłat za studia lub usługi edukacyjne (Regulamin Studiów Wyższych na Politechnice Krakowskiej § 6 pkt. 9).
 • ADRES
 • Siedziba (mapa): 
  ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków, Polska
  Wydział Architektury (lewy parter)

 • TELEFONY
 • Administracja Wydziału: 12 628 31 52
  Biuro Dziekana: 12 628 31 58
  Kierownik Dziekanatu: 12 638 31 56

 • COPYRIGHT
 • Wszystkie prawa zastrzeżone
  Wydział Informatyki i Telekomunikacji
  Politechnika Krakowska