Grupy dyskusyjne MS Teams

Szanowni Studenci,

W celu ułatwienia kontaktów Studentom z Prowadzącymi zajęcia jak również z innymi Studentami tych samych kierunków utworzone zostały Grupy dyskusyjne (zespoły) w aplikacji MS Teams dla poszczególnych kierunków studiów prowadzonych na WIiT. Aby móc dołączyć do zespołu należy posiadać aktywne konto Office 365 Education Online dla Studentów PK (https://di.pk.edu.pl/uslugi-office-365-dla-studentow/). W aplikacji MS Teams należy dołączyć do zespołu poprzez podanie odpowiedniego kodu dostępu.

Zespół dla:

• Informatyka I stopień (stacjonarne i niestacjonarne) – kod dostępu: ubbdne7
  • Informatyka II stopień (stacjonarne i niestacjonarne) – kod dostępu: ijhe6vy
  • Matematyka I i II stopień – kod dostępu: ot6uozw
  • Matematyka stosowana I stopień – kod dostępu: 3x4cdwl

W ramach zespołów istnieje możliwość utworzenia prywatnych kanałów dla poszczególnych roczników lub grup dziekańskich. Zapotrzebowanie na taki kanał może zgłosić starosta roku/grupy bezpośrednio (e-mail lub przez MS Teams) do Prodziekana Daniela Grzonki.