Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości PK

Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości PK zaprasza na dwudniowe szkolenia: Podstawy modelowania 3D w programie SolidWorks (poziom podstawowy) lub Praktyka projektowania 3D w programie SolidWorks (poziom zaawansowany) – przybliżające środowisko pracy programów typu CAD.

W czasie zajęć na poziomie podstawowym uczestnicy poznają metodykę modelowania części i złożeń obiektów statycznych i kinetycznych, a także zdobędą praktyczne umiejętności opracowywania dokumentacji technicznej 2D w oparciu o modele 3D. Na kolejnym etapie uczestnicy zapoznają się z zaawansowanymi procedurami modelowania części i złożeń, renderingiem, animacją oraz elementami modelowania powierzchniowego.

Planowane terminy:

poziom podstawowy

02-03.12.2023 r. – Podstawy modelowania 3D w programie SolidWorks

poziom zaawansowany

27-28 stycznia 2024 r. – Praktyka projektowania 3D w programie SolidWorks

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie szkoleń pod adresem: https://www.cj.pk.edu.pl/kursy-i-szkolenia/solidworks/