Zaproszenie do BIP: Mobile Programming and Technology

Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Krakowskiej ma przyjemność zaprosić studentów do udziału w międzynarodowym kursie „Mobile Programming and Technologies” organizowanym w ramach programu BIP Erasmus, przez Politechnikę Krakowską (CUT) wraz z partnerami z konsorcjum STARS EU (https://starseu.org/): Hochschule Bremen City University of Applied Sciences (Germany), Polytechnic Institute of Bragança (Portugal, Université de Franche Comté (France).

Blended Intensive Programme (BIP) są to krótkie intensywne programy w ramach Erasmus w zakresie uczenia się, nauczania i szkolenia, które obejmują kursy online, oraz krótkie pobyty na uczelni partnerskiej dla nauczycieli i studentów.

BIP Mobile Programming and Technologies prowadzony będzie w semestrze zimowym r. ak. 2024/2025, w okresie od 14.10.2024 do 31.01.2025 – dla studentów CUT wpisywany będzie jako „osiągniecie dodatkowe” w suplemencie do dyplomu ukończenia studiów.

Szczegółowe informacje na temat programu i terminów dostępne są w pliku BIP-Decription.pdf

Aplikacja odbywa się online poprze wypełnienie następującego formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWri5wmjUdXXTjcG_tx4BfBdb8jBixDfqEGC0nQOXrz1-wEQ/viewform?usp=sharing

Termin rekrutacji upływa 10 października 2024.

W razie pytań – prosimy o kontakt z Prof. Joanna Kołodziej (joanna.kolodziej68@gmail.com)

Zapraszamy!