Wydział
Informatyki i Telekomunikacji

AKTUALNOŚCI


Subskrybuj Kanał RSS

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską lub magisterską "portale społecznościowe a demokracja"
Komunikat Dziekana w sprawie trybu sesji letniej 2020/2021.
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym samopoczucia i zdrowia studentów polskich w czasie pandemii i zdalnego realizowania studiów. Czytaj więcej
 
Moto Skill Up Academy - cykl pięciu szkoleń online prowadzonych przez specjalistów z branży. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Rekrutacja w Nokia Kraków. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami - LINK
Życzenia Dziekana WIiT z okazji Świąt Wielkiej Nocy - LINK
Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego
Święto to — przypadające 17 maja — zostało ustanowione przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2006 r. Obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego (ŚDSI), koordynowane przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU), cieszą się w Polsce od wielu lat trwałą renomą swoistego festiwalu informatycznego. -> CZYTAJ WIĘCEJ
Decyzją Senatu PK Odznaczenia Uczelniane otrzymali:
- Medal Zasłużony dla PK:
Dr Katarzyna Pałasińska, Katedra Matematyki Stosowanej
- Złota Odznaka PK:
Dr Magdalena Grzech, Katedra Matematyki Stosowanej
- Honorowa Odznaka:
Dr hab. inż. Michał Bereta, prof. PK, Katedra Informatyki
Dr Agnieszka Jakóbik, Katedra Informatyki
Dr Lidia Skóra, Katedra Matematyki Stosowanej

Serdecznie gratulujemy!
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w dniach 25-29 marca Dziekanat WIiT nie przyjmuje interesantów. Wszelkie sprawy należy załatwiać poprzez e-mail lub telefonicznie.
W dniu 1 marca 2021 powołani zostali nowi Kierownicy Katedr - dr hab. inż. Maciej Jaworski, prof. PK (Katedra Informatyki) oraz dr hab. Włodzimierz Jelonek, prof. PK (Katedra Matematyki Stosowanej). Serdecznie gratulujemy nowym Kierownikom. Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami nowych Kierowników -> LINK
Z radością informujemy, że Pani dr Agnieszce Jakóbik (KI) i Pani dr Sylwii Dudek (KMS) przyznano premię Lider dla wyróżniających się pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych. Obu Paniom serdecznie gratulujemy!
Szanowni Państwo,
Ukazało się zarządzenie Rektora PK w sprawie zasad funkcjonowania Politechniki Krakowskiej
od 1 marca 2021 r. Przypominamy, że zgodnie z komunikatem Dziekana WIiT wszystkie zajęcia w semestrze letnim realizowane będą w trybie zdalnym.
Szanowni Państwo,
Utworzone zostały Grupy dyskusyjne (zespoły) w aplikacji MS Teams dla poszczególnych kierunków studiów prowadzonych na WIiT. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Zachęcamy do polubienia profilu Wydziału na Facebook -> LINK
Ciekawostki, informacje, nowości - ZAPRASZAMY
Szanowni Państwo,
Zachęcamy do korzystania z nowego narzędzia - systemu ankietowego umożliwiającego zgłaszanie wniosków i opinii. Zarówno wnioski jak i opinie można przesyłać w sposób anonimowy lub podając dane kontaktowe.
Link: https://ii.pk.edu.pl/ankietawiit/
Rekrutacja na stanowisko inżyniera FPGA - Nokia Kraków
Komunikat Dziekana WIiT w sprawie trybu przeprowadzania zaliczeń, egzaminów i prowadzenia zajęć.

Pod koniec listopada br. rozstrzygnięty został XXXVII Konkurs Polskiego Towarzystwa Informatycznego na najlepszą prace magisterską. Pełna informacja o konkursie i laureatach w załączeniu. Główne tezy pracy dyplomowej laureata konkursu prezentowane były w maju br. na Krakow Quantum Informatics Seminar (KQIS)  organizowanym przez Katedrę Informatyki AGH oraz IBM Software Lab.
W ramach projektu  POWER (Program Operacyjny Wiedza, Edukacja, Rozwój) planowany jest cały cykl interesujących warsztatów i szkoleń dla studentów Politechnniki Krakowskiej. (pobierz)
Dzięki uprzejmości Nokia Garage Wrocław udostępnione zostały dla studentów specjalnosci Teleinformatyka opracowania stanowiące nieocenioną pomoc dydaktyczną (materiały uzupełniające np. do przedmiotu Systemy telekomunikacji ruchomej). Zapraszamy do lektury ...
Ważne : studenci studiów niestacjonarnych 
Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Studiów student ma obowiązek terminowego wnoszenia opłat za studia lub usługi edukacyjne (Regulamin Studiów Wyższych na Politechnice Krakowskiej § 6 pkt. 9).
 • ADRES
 • Siedziba (mapa): 
  ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków, Polska
  Wydział Architektury (lewy parter)

 • COPYRIGHT
 • Wszystkie prawa zastrzeżone
  Wydział Informatyki i Telekomunikacji
  Politechnika Krakowska